Litery przestrzenne wykonywane są w różnych technologiach, przy wykorzystaniu takich materiałów jak PCV, plexa, styrodur czy taśma aluminiowa. Znaki mogą być: oświetlane halogenami lub podświetlane od wewnątrz (świetlówki, neony), w zależności od potrzeb klienta. W naszej pracy łączymy różne technologie i proponujemy różnorodne wykonanie liter czy logotypów.

Litery przestrzenne mogą być wykonane z materiału typu styrodur. Styrodur to pianka polistyrenowa (XPS), która ma zamknięto-komórkową, jednorodną strukturę. Płyta XPS spieniana jest dwutlenkiem węgla, dlatego też jest to produkt ekologiczny, przyjazny dla środowiska. Najważniejsze cechy technologii XPS to wysoka wytrzymałość na ściskanie oraz minimalne wchłanianie wody, niezależne od upływu czasu.

Dlaczego reklama ze styroduru to dobry wybór?

- cechuje ją wieloletnia trwałość i wytrzymałość

- zapewnia nowoczesny atrakcyjny wygląd przestrzenny 3D

- wykazuje niską cenę materiałów do produkcji, dzięki czemu umożliwia realizację nawet bardzo dużych projektów za małe koszty.

- jej czas realizacji

- nie ma ograniczonych wymiarów

- nie ma ograniczonych możliwości kolorystycznych, dzięki zastosowaniu farb akrylowych, odpornych na wszystkie warunki


Oferujemy również litery przestrzenne styrodurowe z licem z plexi , które można wykonać w dowolnych wymiarach: dowolnej wielkości i grubości oraz pomalować je kolorem według palety RAL. Ich front stanowi laserowo wycinana płyta PMMA (plexi).

Przedstawiamy także litery przestrzenne świecące z taśmy aluminiowej - taśma aluminiowa jest jako bok liter (można ją polakierować na dowolny kolor), czoło zaś liter stworzone jest z plexi kolorowej lub mlecznej, wyklejonej folią kasetonową.

 

Aktualne promocje

Reklama

DOWOLNY WYMIAR
ORAZ GRAFIKA

Promocja na artykuły

firmy COLOP

kontakt

agencja reklamowa destino-art

91-087 Łódź, ul. Wapienna 44

informacje

tel 513 049 399

tel 42 239 88 05

e-mail: biuro@destino-art.pl